Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Ποιος παράγοντας του Αιγίου κτύπησε χοντρά τον πρώτο διαιτητή; (όλες οι λεπτομέρειες)

Ο πρώτος διαιτητής Νάκας, που σφύριξε τον αγώνα του Κεραυνού το προηγούμενο σαββατοκύριακο αλλά και ο κομισάριος Πίγκας ομολόγησαν εκ των υστέρων ότι υπήρξε επίθεση από παράγοντα του Αιγίου που δεν γράφτηκε στο φύλλο αγώνα. Όπως ανέφεραν στο Νάκα επιτέθηκε με μπουνιά ο...
πρόεδρος του συλλόγου Μπογδάνος στο ημίχρονο του αγώνα, διαμαρτυρόμενος για τα σφυρίγματά του. Όπως λέγεται στην ΚΕΔ θα πέσει τιμωρία στον πρώτο διαιτητή αλλά και στον έμπειρο κομισάριο, διότι δεν γράφτηκε στο φύλλο αγώνα απολύτως τίποτα αναφορικά με την επίθεση. Ίσως κι ένας ολόκληρος μήνας...
ΥΓ1. Sorry αλλά για τον Μπογδάνο θα υπάρξει καμιά ποινή ή ο Νάκος θα είναι και ..κερατάς και γδαρμένος;
ΥΓ2. Ο Τάκης Τσαγκρώνης δεν πρέπει να επέμβει τάχιστα για να συνετίσει τον εκρηκτικό πρόεδρο του Κεραυνού;
Ποιος παράγοντας του Αιγίου κτύπησε χοντρά τον πρώτο διαιτητή; (όλες οι λεπτομέρειες) Reviewed by THE REFEREES on 2:08 μ.μ. Rating: 5