Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Σάββατο 24 Ιανουαρίου
Παναγούλας 14.00 Ζάκυνθος-Ερμής Περάματος Σταθόπουλος-Ντίσιος (Μάρκου)
Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Κρανίδι Φάκαρος-Λουκαράκης (Σταματόπουλος)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.30 Ένωση Ιλίου-Ακάδημος Χατζημάρκος-Καρανικόλα (Παπαδόπουλος Κ)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Προμηθέας Χαλ. Τσάτσης-Μαγκουνής (Δημητριάδης)
1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Έσπερος Ζέρβας-Ζιώγας (Μίχας)
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 19.00 Νίκη Αμαρουσίου-Απόλλων Αρχ. Κορ. Μπανασάκης-Κώτσου (Φαλούκας)
Τέταρτη 28 Ιανουαρίου
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Κεραυνός Αιγίου Κυριακόπουλος-Νάστος (Πετρίδης)
2ος Όμιλος
Παρασκευή 23 Ιανουαρίου
Εθν. Αντίστασης 19.30 Πόλις Καλλιθέας-Ιωνικός ΝΦ Πλιάκας-Αθανασόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)
Λίντο 20.30 Εργοτέλης-Ηρόδοτος Κατραχούρας-Βαλούρδος (Γιαννακουδάκης)
Σάββατο 24 Ιανουαρίου
Μ. Μερκούρη 20.00 Ακαδημία-Κορωπί Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Ναλετάκης Ι)
Αιγάλεω 19.00 Αιγάλεω-Σπόρτιγκ Καλογερόπουλος Φ.-Τσολάκος (Χασάπης)
Ν. Σμύρνης 14.30 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Αρχάγγελος Μαντήλας-Τζαμάκου (Παππάς)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Κρόνος Αγ. Δημ. Καρακάσης-Σοφιανόπουλος (Κοκορδάτος)
Τετάρτη 28 Ιανουαρίου
Β’ Πεύκης 19.15 Πεύκη-Διαγόρας Δρυοπ. Σπυρόπουλος Σπ.-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Στ.)
3ος Όμιλος
Σάββατο 24 Ιανουαρίου
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Πρωτέας Γρ. Τζιοπάνος-Τσοκόλης (Πλεξίδας)
Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Μελίκη Τζιβελεκίδου-Κοϊμτζόγλου (Γκαρτζονίκας)
Αλκαζάρ 17.00 Λάρισα 1964-Βόνιτσα Πετανίδου-Γρεκος (Παπαδημητρίου Θ)
Ν. Ιωνία Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Μεταμόρφωση Β. Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μόρφη Γ)
Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Σιάτιστα Τσακαλογιάννης-Κοτσίρης (Κανελλόπουλος)
ΔΑΚ Έδεσσας 20.30 Πανεδεσσαϊκός-Καστοριά Μανιός-Σελεβός (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Διόσκουροι Κοζ. Καρπάνος-Κανελλόπουλος (Ρόζης)
4ος Όμιλος
Σάββατο 24 Ιανουαρίου
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Μαντουλίδης Κατρακάρης-Μπακάλης (Αναστασίου)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Νεάπολη Δαμίγος-Μαραθιώτης (Ανδρίτσος)
Δήγα Δράμας 19.00 Τιτάνες Δράμας-Ιωνικός Ιωνίας Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Λιρίδης)
ΕΑΚ Σταυρούπολης 15.00 Σταυρούπολη-Ελευθερούπολη Μελανίδης-Ντόγκας (Παραλικίδης)
Τετάρτη 28 Ιανουαρίου
Πολυγύρου 19.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Ρούκας-Δημάδης (Κυριάκης)
ΔΑΚ Σερρών 19.00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Δραγκίογλου)
1ος Όμιλος
Σάββατο 24 Ιανουαρίου
Παναγούλας 14.00 Ζάκυνθος-Ερμής Περάματος Σταθόπουλος-Ντίσιος (Μάρκου)
Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Κρανίδι Φάκαρος-Λουκαράκης (Σταματόπουλος)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.30 Ένωση Ιλίου-Ακάδημος Χατζημάρκος-Καρανικόλα (Παπαδόπουλος Κ)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Προμηθέας Χαλ. Τσάτσης-Μαγκουνής (Δημητριάδης)
1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Έσπερος Ζέρβας-Ζιώγας (Μίχας)
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 19.00 Νίκη Αμαρουσίου-Απόλλων Αρχ. Κορ. Μπανασάκης-Κώτσου (Φαλούκας)
Τέταρτη 28 Ιανουαρίου
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Κεραυνός Αιγίου Κυριακόπουλος-Νάστος (Πετρίδης)
2ος Όμιλος
Παρασκευή 23 Ιανουαρίου
Εθν. Αντίστασης 19.30 Πόλις Καλλιθέας-Ιωνικός ΝΦ Πλιάκας-Αθανασόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)
Λίντο 20.30 Εργοτέλης-Ηρόδοτος Κατραχούρας-Βαλούρδος (Γιαννακουδάκης)
Σάββατο 24 Ιανουαρίου
Μ. Μερκούρη 20.00 Ακαδημία-Κορωπί Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Ναλετάκης Ι)
Αιγάλεω 19.00 Αιγάλεω-Σπόρτιγκ Καλογερόπουλος Φ.-Τσολάκος (Χασάπης)
Ν. Σμύρνης 14.30 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Αρχάγγελος Μαντήλας-Τζαμάκου (Παππάς)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Κρόνος Αγ. Δημ. Καρακάσης-Σοφιανόπουλος (Κοκορδάτος)
Τετάρτη 28 Ιανουαρίου
Β’ Πεύκης 19.15 Πεύκη-Διαγόρας Δρυοπ. Σπυρόπουλος Σπ.-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Στ.)
3ος Όμιλος
Σάββατο 24 Ιανουαρίου
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Πρωτέας Γρ. Τζιοπάνος-Τσοκόλης (Πλεξίδας)
Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Μελίκη Τζιβελεκίδου-Κοϊμτζόγλου (Γκαρτζονίκας)
Αλκαζάρ 17.00 Λάρισα 1964-Βόνιτσα Πετανίδου-Γρεκος (Παπαδημητρίου Θ)
Ν. Ιωνία Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Μεταμόρφωση Β. Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μόρφη Γ)
Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Σιάτιστα Τσακαλογιάννης-Κοτσίρης (Κανελλόπουλος)
ΔΑΚ Έδεσσας 20.30 Πανεδεσσαϊκός-Καστοριά Μανιός-Σελεβός (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Διόσκουροι Κοζ. Καρπάνος-Κανελλόπουλος (Ρόζης)
4ος Όμιλος
Σάββατο 24 Ιανουαρίου
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Μαντουλίδης Κατρακάρης-Μπακάλης (Αναστασίου)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Νεάπολη Δαμίγος-Μαραθιώτης (Ανδρίτσος)
Δήγα Δράμας 19.00 Τιτάνες Δράμας-Ιωνικός Ιωνίας Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Λιρίδης)
ΕΑΚ Σταυρούπολης 15.00 Σταυρούπολη-Ελευθερούπολη Μελανίδης-Ντόγκας (Παραλικίδης)
Τετάρτη 28 Ιανουαρίου
Πολυγύρου 19.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Ρούκας-Δημάδης (Κυριάκης)
ΔΑΚ Σερρών 19.00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Δραγκίογλου)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής
Reviewed by THE REFEREES
on
3:26 μ.μ.
Rating: