Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Ταλαιπωρημένος παρατηρητής διαιτησίας αξιολόγησε τους ρέφερις!

Ο Παναθηναϊκός, αν και χαλάρωσε στο τελευταίο δεκάλεπτο, κατάφερε να περάσει αλώβητος και από την Δράμα, επικρατώντας του ΚΑΟΔ με 65-81 για την 20η αγωνιστική της Α1 και να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα μετά την άσχημη ήττα στο Κάουνας (superbasket). Διαιτητές ήταν οι Κορομηλάς, Μητσόπουλος, Διαμαντής και παρατηρητής ο...
Παναγιώτης Μπακάλης, ο οποίος πέρασε μια δύσκολη εβδομάδα με τη γαστρεντερίτιδα και τον υψηλό πυρετό που τον ταλαιπώρησαν. Τελικά, ανανεωμένος βρέθηκε στο ματς της Δράμας και είπε στους ρέφερις ότι δεν έχει το παραμικρό παράπονα από τα σφυρίγματά τους. Και μάλιστα, σε ένα παιχνίδι που ήταν μέχρι το 33ο λεπτό ντέρμπι...
Ταλαιπωρημένος παρατηρητής διαιτησίας αξιολόγησε τους ρέφερις! Reviewed by THE REFEREES on 5:38 μ.μ. Rating: 5