Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Το σούπερ ματς στην Πάτρα και το ρεκόρ του Παπαδόπουλου! (πως πήγαν οι διαιτητές...)

Ένα σπουδαίο τρίτο δεκάλεπτο ήταν αρκετό για να πάρει ο Απόλλωνας μια μεγάλη νίκη (86-78) επί του αήττητου μέχρι σήμερα Ρεθύμνου στο κλειστό της Περιβόλας. Εκεί ήταν οι Πηλοΐδης, Τζαφλέρης και Σκούτας για τους οποίους ο παρατηρητής διαιτησίας ανέφερε...
ότι ήταν υπέροχοι!

Και για να μην τον πλατιάζουμε, ο Πατρινός παράγοντας της διαιτησίας αποχώρησε μέσα από τα αποδυτήρια των ρέφερις ύστερα από τέσσερα λεπτά και ...εννιά δευτερόλεπτα!

Σε ένα τέτοιο ντέρμπι τα τέσσερα λεπτά για το μέλος της ΚΕΔ είναι ελάχιστα.

Πραγματικά, τους ανέφερε ότι ήταν αψεγάδιαστοι και εστίασε την προσοχή του κατά κύριο λόγο στον Λεωνίδα Σκούτα, που δείχνει διαιτητική άνοδο αλλά και στον Δημήτρη Τζαφλέρη ο οποίος απέδειξε και στο ντέρμπι ΟΣΦΠ-ΠΑΟ ότι το μέλλον του ανήκει...
Το σούπερ ματς στην Πάτρα και το ρεκόρ του Παπαδόπουλου! (πως πήγαν οι διαιτητές...) Reviewed by THE REFEREES on 8:25 μ.μ. Rating: 5