Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Σήμερα το πρωί επικρατούσε αναβρασμός στην ΕΣΚΑ εξαιτίας της άγριας ομορφιάς στον αγώνα του Αίολου με το Αιγάλεω για το πρωτάθλημα της Α'. Ευτυχώς στην αναμέτρηση βρέθηκαν τρεις έμπειροι διαιτητές και συγκεκριμένα...
οι Τάσος Κάρδαρης, Πέγκυ Γρίβα και Χάρης Κατσιμάρδος, οι οποίοι και θα γράψουν με πάσα λεπτομέρεια τι συνέβη.

Και τους ηθικούς αυτουργούς αλλά και όσους συμμετείχαν στα επεισόδια που γυρίζουν το μπάσκετ χρόνια πίσω.

Συγκεκριμένα το Αιγάλεω ήταν μπροστά δέκα πόντους και ο Νο 4 του Αίολου έκανε άσεμνη χειρονομία, κοινώς κωλοδάχτυλο, στους οπαδούς του Αιγάλεω και εκεί έγινε ο χαμός.

Ούνοι μπήκαν στο παρκέ και χτυπούσαν παίκτες, μεταξύ αυτών και τον αδελφό του Σχορτσιανίτη ο οποίος έφαγε τις περισσότερες, ενώ το ματς διακόπηκε 45 λεπτά!

Ήρθε και ασθενοφόρο για καλό και για καλό αλλά στο τέλος επικράτησε η λογική.

Ο πάγκος του Αιγάλεω μπήκε στο παρκέ αλλά όχι για να δείρει.

Προσπάθησε να κρατήσει τους οπαδούς, ενώ υπήρξε και ένταση μεταξύ των παραγόντων.

Όλο το παρασκήνιο: Έκθεση συνέταξαν οι διαιτητές για τα επεισόδια που έγιναν στο ματς του Αιγάλεω!!! (ποιος ...έφαγε περισσότερο ξύλο και ποιοι θα τιμωρηθούν ...) Reviewed by THE REFEREES on 5:00 μ.μ. Rating: 5