Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Στο ρεκόρ Γκίνες θα μπει η ομάδα του Ηρακλείου

Κάποιοι Κρητικοί είναι απαράδεκτοι και δυναμιτίζουν την ατμόσφαιρα στους αγώνες των εθνικών κατηγοριών…
Αναφερόμαστε σε κάποιους που βρίσκονται στον πάγκο του Ηρακλείου και όχι βέβαια στον Βασίλη Ράλλη, που η συμπεριφορά του είναι απόλυτα σωστοί, οι οποίοι δημιουργούν προβλήματα στους διαιτητές. Στο ματς του Σαββάτου με το Λαύριο πήραν την πρώτη τους παρατήρηση μόλις στο πρώτο λεπτό και με την λήξη του ημιχρόνου δέχθηκαν την πρώτη τεχνική ποινή!!! Ο τύπος που προκάλεσε το όλο θέμα δέχθηκε και δεύτερη τεχνική ποινή και μην τον είδατε. Όμως το θέμα δεν είναι αυτό σε μια ομάδα που έχει ιστορία… Αφήστε τα μπινελίκια που έπεφταν από την εξέδρα από δέκα άτομα ατόμων ηλικίας 50-60 χρόνων…

Στο ρεκόρ Γκίνες θα μπει η ομάδα του Ηρακλείου Reviewed by THE REFEREES on 10:31 μ.μ. Rating: 5