Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Άτυχη στιγμή για διεθνή διαιτητή (έκανε ένα λάθος αν και ήταν πολύ καλός!!!)

Είναι από τις περιπτώσεις που ο διαιτητής μπορεί να την «πατήσει», να σταθεί άτυχος. Να είναι πολύ καλός στα 39 λεπτά και να του έρχεται μια φάση, την οποία να μην είδε καλά. Να μην βρισκόταν στην κατάλληλη θέση ή να του έφυγε. Συνέβη στο Αλεξάνδρειο και το θύμα είναι ο…
Τάσος Μάνος. Ο Στέλιος Συμεωνίδης ανέφερε μέσα στα αποδυτήρια ότι έκανε λάθος στο επιθετικό φάουλ του Λιακόπουλου, ο οποίος πέτυχε καλάθι. Η φάση έγινε ενάμιση λεπτό πριν το τέλος του αγώνα κι αν μετρούσε το καλάθι, τότε ίσως η έκβαση του αγώνα να ήταν διαφορετική.

Αλλά επαναλαμβάνουμε, ο Αθηναίος ήταν αρκετά καλός σε όλη τη διάρκεια του ντέρμπι. Απλά ίσως, να μην είχε ολίγον τύχη…
Άτυχη στιγμή για διεθνή διαιτητή (έκανε ένα λάθος αν και ήταν πολύ καλός!!!) Reviewed by THE REFEREES on 9:42 μ.μ. Rating: 5