Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Τι έγραφαν από την Τρίτη οι Γκρίζοι Λύκοι ; Ότι το ματς έχει πρόβλημα. Ο Αθλητικός Δικαστής του ΕΣΑΚΕ, δικαίωσε τον Απόλλωνα αναφορικά με την ένσταση που είχε καταθέσει για το ματς με τον Κολοσσό (28/02) και τους βαθμούς της νίκης παίρνει η ομάδα της Πάτρας! Τι θα γίνει με τους διαιτητές;

Ότι και να γίνει θα είναι ένα πελώριο λάθος!!! Αν τιμωρηθούν θα είναι άδικο, διότι ήταν εξαιρετικοί και στα 40 λεπτά του αγώνα, έστω κι αν έγινε εκπρόθεσμο σφύριγμα Αν δεν τιμωρηθούν, τότε θα σου πουν οι άλλοι διαιτητές: "Εμείς τιμωρούμαστε για ψύλλου πήδημα, ενώ στο ματς έγινε αλλοίωση αποτελέσματος σύμφωνα με τον αθλητικό δικαστή...
Ο Κολοσσός είχε πάρει τη νίκη (64-63) με τρεις βολές του Ουότερς σε «νεκρό» χρόνο μετά από φάουλ που κέρδισε, αλλά ο Αθλητικός Δικαστής αποφάνθηκε πως το φάουλ ήταν εκτός χρόνου και δικαίωσε την ομάδα της Πάτρας που είχε καταθέσει καταθέσει ένσταση μετά το τέλος του αγώνα. Ετσι ο Απόλλωνας παίρνει τη νίκη επί του Κολοσσού με σκορ 61-63 για την 18η αγωνιστική της Α1. Διαβάστε λεπτομέρειες (εδώ) .
Κέρδισε στα χαρτιά ο Απόλλωνας το ματς με Κολοσσός!!! (να γιατί οι Αμερικανοί λένε στους διαιτητές "good luck") Reviewed by THE REFEREES on 6:49 μ.μ. Rating: 5