Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Εξ αρχής ήταν ένα ντέρμπι, το οποίο θα κρινόταν στην λεπτομέρεια. Ο Φάρος ήταν μπροστά και οι γηπεδούχοι κατάφεραν να το στείλουν στην παράταση με γκολ φάουλ που πέτυχαν. Από το πρώτο λεπτό υπήρξε μια καχυποψία προς τους...
διαιτητές, αφού διακρίναμε ένταση και κυρίως από τον Κουταλιανό, ο οποίος θα μπορούσε να αποβληθεί αλλά δεν συνέβη.

Οι διαιτητές Διαμαντής, Παναγιώτου, Αναστόπουλος στάθηκαν στο ύψος των περιστάσεων και έδωσαν ένα καθαρό φάουλ στο τέλος του κανονικού αγώνα και μέτρησαν τη βολή.

Στην παράταση μοίρασαν το καρπούζι και όλα πήγαν καλά.

Τώρα για ποιο λόγο διαμαρτύρεται ο Πανταζής είναι αλλού παπά Ευαγγέλιο...
Η καχυποψία του Αστακού και η διαιτησία των Διαμαντή, Παναγιώτου, Αναστόπουλου... (ο Θωμαϊδης ετοιμάζει υπερπαραγωγή στο Σκάι!!!) Reviewed by THE REFEREES on 1:22 μ.μ. Rating: 5