Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Ο βασικός χρηματοδότης ομάδας της Α1 περίμενε πως και πως τη νίκη της ομάδας του. Κάθισε στη θέση του και ξεκίνησε από την έναρξη του αγώνα να βρίζει τον αντίπαλο προπονητή για ...πρωινό! Το τι του έριξε δεν περιγράφεται... Στο ημίχρονο, όμως, κατέβηκε στα αποδυτήρια της ομάδας του και την "έπεσε" και στο δικό του κόουτς λόγω της εμφάνισης αλλά και της ήττας... Στο δεύτερο ημίχρονο δεν ξέχασε τον αντίπαλο κόουτς και του έσουρε τα εξ αμάξης.

Σε βαθμό που στη συνέντευξη Τύπου ο τεχνικός ήταν έτοιμος να τα "χώσει" δημοσίως στον απίστευτο χρηματοδότη, αλλά έδωσε τόπο στην οργή λόγω της νίκης.

Αφήστε που τους ενώνει και ένας κοινός παράγοντας...

Έξαλλος ο χρηματοδότης έβρισε και το δικό του και τον αντίπαλο κόουτς!!! (όλα σε ένα νοικοκυρεμένα...) Reviewed by THE REFEREES on 11:01 μ.μ. Rating: 5