Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Επίθεση (και) στο ημίχρονο κατά διαιτητών!!! (απαράδεκτες εκφράσεις...)

Οι Εσπερίδες Καλλιθέας ηττήθηκαν από τον Αθηναϊκό, που διατηρούσε προβάδισμα στο σκορ, μόνο που έβγαλαν μια απαράδεκτη ανακοίνωση κατά των διαιτητών!!! Και να ήταν μόνο αυτό; Στο ημίχρονο παράγοντας...
βρέθηκε έξω από τα αποδυτήρια και είπε στους Γρίβα, Ραχιώτη:

"Ξέρουμε γιατί ήρθατε... Για να μας παίξετε 100-0... Μην τυχόν διανοηθείτε να μας κάνετε κάτι για το επόμενο ματς... Γιατί δεν ξέρω τι θα συμβεί και αν γίνουν κι άλλες μ@λ@κίες!"

Όπως καταλαβαίνετε, οι γηπεδούχοι ήρθαν με εμπάθεια και κακοπιστία και αναφερόντουσαν στο ματς του πρώτου γύρου!!!

Με άλλα λόγια να αγαπιόμαστε...

Ξεκίνησαν λοιπόν, να διαμαρτύρονται έντονα από το πρώτο λεπτό, ενώ αποβλήθηκε και ο Ρουμπελάκης που είχε απαράδεκτη συμπεριφορά από την αρχή.

Υπήρχαν και παρατεταμένα ειρωνικά χειροκροτήματα όταν σφύριζαν υπέρ τους.

Για να μην πολυλογούμε, η αλλοίωση αποτελέσματος κι άλλα τέτοια απίθανα, μόνο στη σφαίρα της φαντασίας των Εσπερίδων..
Επίθεση (και) στο ημίχρονο κατά διαιτητών!!! (απαράδεκτες εκφράσεις...) Reviewed by THE REFEREES on 10:38 μ.μ. Rating: 5