Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Οι αξιολογήσεις των διαιτητών της Β' εθνικής... (τι είδαμε στα παιχνίδια...)

Σε γενικές γραμμές οι διαιτητές στους αγώνες της Β' εθνικής δεν αντιμετώπισαν ιδιαίτερα προβλήματα.

17.00 ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ
Πολύ καλή ήταν η διαιτησία των δύο έμπειρων Αθηναίων διαιτητών. Είχε οργανωμένους οπαδούς του Εσπέρου, που η αστυνομία ζήτησε να παραμείνουν στη θέση τους μετά το παιχνίδι.

17.00 ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ρ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Μεγάλο διπλό πήρε ο Τρίτωνας στην Πεντέλη και βρίσκεται στη δεύτερη θέση. Ο Θεοδωρόπουλος είναι ένας έμπειρος διαιτητής, αλλά ο Αντωνιάδης έδειξε εξαιρετικά διαιτητικά δείγματα.

17.00 ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
Καθυστέρησε να φθάσει στο γήπεδο ο Μανδραϊκός, αλλά οι διαιτητές περίμεναν το καθιερωμένο 15λεπτο. Οι ρέφερις δεν αντιμετώπισαν πρόβλημα.

17.00 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ ΝΑΣΤΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ
Σούπερ ήταν η διαιτησία του Κρητικού και του Καλαματιανού. Ολόσωστο το σφύριγμα του δεύτερου στην εκπνοή του κανονικού αγώνα για φάουλ πάνω στον Πελεκάνο. Ο έμπειρος παίκτης ευστόχησε και έστειλε το ματς στην παράταση.

17.00 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Χωρίς πρόβλημα έφυγαν από το Ίλιον οι δύο διαιτητές.

17.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ.
Μεγάλο διπλό πήρε ο Παπάγου στην Ελευσίνα, με τους δύο Αθηναίους να σφυρίζουν εξαιρετικά. Χαρακτηριστικό είναι ότι δεν ακούστηκε παράπονα από καμία πλευρά.

17.00 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΖΕΡΔΕΒΑΣ
Σε υψηλά επίπεδα κυμάνθηκε η διαιτησία των δύο διαιτητών της Α1, οι οποίοι κράτησαν το παιχνίδι. Αοριστολογίες και γενικεύσεις παραγόντων δεν είναι δυνατό να μειώσουν την απόδοση των δύο Αθηναίων ρέφερις.

17.00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΝΤΑΒΑΡΗΣ
Ματσάρα έγινε στην Νέα Ερυθραία, όπου στην παράταση κέρδισαν οι γηπεδούχοι. Ο Στέφανος Παπαθανασίου αποτέλεσε εγγύηση για τον αγώνα, ενώ αποκάλυψη ήταν ο Μανώλης Ορφανός. Η εμφάνιση που πραγματοποίησαν οι δύο διαιτητές ήταν εξαιρετικοί.
Οι αξιολογήσεις των διαιτητών της Β' εθνικής... (τι είδαμε στα παιχνίδια...) Reviewed by THE REFEREES on 9:40 π.μ. Rating: 5