Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Ελεύθερη πτώση για Κολοσσό!!! (η απόδοση των διαιτητών και η αντίδραση των γηπεδούχων...)

Όποιος δεν έχει νύχια, δεν είναι δυνατό να ξυστεί και τα νύχια του Κολοσσού δεν υπήρχαν στο ματς με τον Πανιώνιο. Σε ένα ματς ζωής ή θανάτου οι Ροδίτες...
αντέδρασαν με λανθασμένο τρόπο και ηττήθηκαν.

Διαιτητές ήταν οι Κορομηλάς, Τζαφλέρης και Παντελίδης, οι οποίοι πραγματοποίησαν μια εξαιρετική διαιτησία πέτυχαν στο έργο τους. Ιδιαίτερα στον τέταρτο δεκάλεπτο και στην παράταση, στα πιο κρίσιμα σημεία του αγώνα, οι τρεις ρέφερις ήταν εκπληκτικοί. Παρατηρητής ήταν ο Γιώργος Τανατζής.

Πρέπει να επισημανθούν οι αντιδράσεις των γηπεδούχων, που ήταν λανθασμένες και άστοχες, με πρώτη καλύτερη το γεγονός ότι δεν έγινε φάουλ στην τελευταία φάση της κανονικής περιόδου, αν και ο Κουφός γνώριζε την εκτελεστική δεινότητα των αντιπάλων του...

Ελεύθερη πτώση για Κολοσσό!!! (η απόδοση των διαιτητών και η αντίδραση των γηπεδούχων...) Reviewed by THE REFEREES on 9:23 π.μ. Rating: 5