Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Κάτι τρέχει με τον Νικ Καλάθη... (γιατί τον ...κοιτούν με μισό μάτι οι διαιτητές!!!)

Ο Νίκ Καλάθης φαίνεται να έχει μπει στο στόχαστρο των διαιτητών...
κι αυτό είναι ένα πρόβλημα για τον Παναθηναϊκό.

Σε ένα ακόμα παιχνίδι ο ηγέτης των πρασίνων αποβάλλεται, κάτι που δημιουργεί θέμα.

Στο χθεσινό ματς κόντρα στη Βαλένθια κι ενώ ο Παναθηναϊκός πλησίαζε στο σκορ, ήρθε η αποβολή του Έλληνα γκαρντ... Παράλληλα, χρεώθηκε με το πέμπτο του φάουλ ο Παπαγιάννης...

Ποιες φορές αποβλήθηκε ο Καλάθης;

• Στο εκτός έδρας παιχνίδι με την Ζαλγκίρις ο γκαρντ αποβλήθηκε στο 4ο δεκάλεπτο κι συγκεκριμένα περίπου 90 δευτερόλεπτα πριν το τέλος του αγώνα. Οι πράσινοι όμως κέρδισαν...
  • Στο μας με την Φενέρ έφυγε από το παρκέ περίπου 4 λεπτά πριν τη λήξη, αλλά οι πράσινοι κέρδισαν...
  • Για πρώτη φορά οι διαιτητές απέβαλαν σε κοντινή χρονική απόσταση δύο παίκτες και συγκεκριμένα τους Καλάθη, Παπαγιάννη.

Κάτι τρέχει με τον Νικ Καλάθη... (γιατί τον ...κοιτούν με μισό μάτι οι διαιτητές!!!) Reviewed by THE REFEREES on 1:17 μ.μ. Rating: 5