Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Με τα ...ρούχα τους τρώγονται εκεί στον Ίκαρο.. Ο Σταύρος Ελληνιάδης θυμήθηκε ότι είχε ξανασυναντήσει σε αγώνα τον Γιώργο Τανατζή (τι μικρός κόσμος που είμαστε τελικά), ότι ο Ανδρέας Παπαδόπουλος δεν έπρεπε να είναι παρατηρητής και γενικά ότι το ματς με τον Απόλλωνα έπρεπε να γίνει...
κάπου αλλού και όχι στην Πάτρα. Το δίδυμο Λυκογιάννη, Ελληνιάδη είναι άπαικτο και απολαυστικό. Τέτοια γκρίνια δεν πρέπει να υπάρχει σε άλλη ομάδα. Σκεφτείτε ότι όταν ο Λυκογιάννης τα "ρίχνει" στους διαιτητές, ο Ελληνιάδης κάθεται στον πάγκο και αναγράφει στο μπλοκάκι του τα σφυρίγματα που έκαναν. Και όταν θα ξανασυναντηθούν ο Σταυράρας θα του πει: "Θυμάσαι που στο τρίτο παιχνίδι του πρώτου γύρου, στο δεύτερο ημίχρονο, 14 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα πριν την λήξη έδωσες στον Ίκαρο ένα φάουλ που δεν ήταν; Δεν μας σφυρίζεις καλά..." Απίστευτος Ελληνιάδης....
Το απολαυστικό δίδυμο Μπόμπι Λυκογιάννης, Σταύρος Ελληνιάδης (είπαν απίστευτες ατάκες στο ματς Απόλλωνας - Ίκαρος) Reviewed by THE REFEREES on 9:09 μ.μ. Rating: 5