Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Πάει και ο δεύτερος τελικός... (τι συνέβη με τους διαιτητές του αγώνα;)

Ολοκληρώθηκε και ο δεύτερος τελικός μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού. Πάει και το δεύτερο κρίσιμο παιχνίδι και όπως πάει μάλλον δεν θα έχουμε το τέταρτο και πέμπτο ματς, που σημαίνει ότι πολλοί διαιτητές δεν θα σφυρίξουν. Μεταξύ μας, καλύτερα... Οι Αναστόπουλος, Πηλοϊδης, Μητσόπουλος...
έγραψαν σήμερα στο φύλλο αγώνα
"Κατά τη διάρκεια του αγώνα ακούστηκαν υβριστικά συνθήματα στο 4 και 3" πριν τη λήξη του Α' δεκάλεπτου, όταν οπαδοί του ΠΑΟ έβριζαν εν χορώ "Γ… ο θρύλος κι ο Πειραιάς". Στο 2 και 24" πριν από τη λήξη του Α' δεκάλεπτου, οι οπαδοί του ΠΑΟ έβριζαν εν χορώ "Σπανούλη μπινέ π…. γιε". Έγινε διακοπή και έγγραφη παρατήρηση και ανακοίνωση από τα μεγάφωνα του γηπέδου. Στο 2.5" πριν από τη λήξη του Α’ δεκάλεπτου οπαδοί του ΠΑΟ έβριζαν εν χωρώ "Γ… τον π… τον Ολυμπιακό".
Στο 7ο' λεπτό πριν από τη λήξη του Γ' δεκάλεπτου, οπαδοί του ΠΑΟ άναψαν 6 βεγγαλικά φλόγας – καπνών στο χώρο της εξέδρας. Κατά τη διάρκεια των Γ' και Δ' δεκάλεπτων οπαδοί του ΠΑΟ έριξαν κροτίδες στον εξωτερικό χώρο του γηπέδου".

Πάει και ο δεύτερος τελικός... (τι συνέβη με τους διαιτητές του αγώνα;) Reviewed by THE REFEREES on 11:35 μ.μ. Rating: 5