Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Ποιοι προπονητές κατάλαβαν τι εστί ...διαιτητικό βερύκοκο! (και είπαν τον δεσπότη ...Παναγιώτη)

Πρέπει κάποια στιγμή οι προπονητές να εκτιμήσουν την ποιότητα των Ελλήνων διαιτητών και να μην αντιδρούν κάθε λίγο και λιγάκι. Διότι, για ψύλλου πήδημα μπορεί να παραπονιούνται, αλλά δεν έχουν καταλάβει τι συμβαίνει στην Ευρώπη. Πάρτε παράδειγμα...
τους Γιούρι Ζντοβτς και Σούλη Μαρκόπουλο, που το κατάλαβαν για τα καλά.

Και οι δύο όρμησαν στους διαιτητές...

Ο Ζντοβτς είπε: «Ξέραμε πώς παίζει η Μονακό. Κάνει αυτά τα μικρά ‘βρώμικα’ φάουλ στην άμυνα, τα οποία δεν μπορέσαμε να αντιμετωπίσουμε. Αλλά, δεν είχαμε προστασία ούτε από τους διαιτητές".

Ο Μαρκόπουλος ανέφερε: «Δεν είμαι διαιτητής. Δεν σφυρίζω εγώ, οι διαιτητές σφυρίζουν…».

Και ολοκλήρωσε: «Διαμαρτυρηθήκαμε στους διαιτητές και οι διαιτητές έδωσαν τεχνική ποινή στο ημίχρονο.

Εμείς παίζαμε το ματς μέσα στην ρακέτα από το πρώτο ημίχρονο και χτυπήσαμε μόνο μια βολή.

Υπήρχαν περιπτώσεις που θα μπορούσαν να μας δώσουν κι άλλο φάουλ για κάποια άλλη βολή.

Αυτό είναι το πιστεύω το δικό μας, μπορεί να κάνω και λάθος.

Αυτό δεν σημαίνει πως δεν άξιζε την νίκη η Τενερίφη που είναι πολύ καλή ομάδα»
Ποιοι προπονητές κατάλαβαν τι εστί ...διαιτητικό βερύκοκο! (και είπαν τον δεσπότη ...Παναγιώτη) Reviewed by THE REFEREES on 10:45 π.μ. Rating: 5