Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Ο Παρατηρητής: Η απόδοση των Συμεωνίδη, Τσώνου, Παπαθανασίου στο ματς ΑΕΚ-Ήφαιστος

Αν και κάποιοι νόμιζαν ότι θα είναι ένα εύκολο παιχνίδι, εν τούτοις, τα πράγματα δεν είναι έτσι. Η ΑΕΚ κέρδισε αλλά και ο Ήφαιστος Λήμνου έδειξε ανταγωνιστικό πρόσωπο στο ΟΑΚΑ. Διαιτητές ήταν οι Συμεωνίδης, Τσώνος και Παπαθανασίου και παρατηρητής ο...
Νίκος Ζαβλανός.

Σφύριζαν πολλά φάουλ και οι παίκτες σούταραν βολές, ενώ οι παράγοντες του Ηφαίστου παραπονέθηκαν στο τρίτο δεκάλεπτο για σφυρίγματα του τρίτου ρέφερι, θεωρώντας ότι "πούσαρε" σ' αυτή τη χρονική στιγμή τους γηπεδούχους.

Ο Βασίλης Τσώνος, πάντως, έχει βελτιωθεί σημαντικά συγκριτικά με την περασμένη αγωνιστική περίοδο.
Ο Παρατηρητής: Η απόδοση των Συμεωνίδη, Τσώνου, Παπαθανασίου στο ματς ΑΕΚ-Ήφαιστος Reviewed by THE REFEREES on 2:28 μ.μ. Rating: 5