Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Η διαιτητική αξιολόγηση στο ματς Περιστέρι - Ήφαιστος!!! (γιατί διαμαρτύρονται οι φιλοξενούμενοι)

Αν και αρχικά το ματς Περιστέρι - Ήφαιστος φαινόταν ένας εύκολος περίπατος των γηπεδούχων, εν τούτοις, στο τέταρτο δεκάλεπτο άλλαξε η κατάσταση και οι της Λήμνου μπήκαν στο παιχνίδι. Διαιτητές ήταν οι Παπαπέτρου, Μπήτης και Τζαφλέρης και παρατηρητής ο...
Κωνσταντίνος Μητσόπουλος, άρτι αφιχθείς από τα Γιάννενα.

Σε γενικές γραμμές η διαιτησία πήγε αρκετά καλά, όμως, υπήρξαν ένα - δύο σημεία προς συζήτηση:

• Το άγχος που έδειξε ο έμπειρος Δημήτρης Μπήτης, ο οποίος υπέπεσε σε κάποια εξόφθαλμα λάθη.
  • Το κραυγαλέο αντιαθλητικό που δεν δόθηκε υπέρ της Λήμνου από τον Μπήτη, που έδειξε απλό φάουλ.
  • Το φάουλ που δεν δόθηκε στον Σμιθ του Ηφαίστου στις τελευταίες επιθέσεις και ενώ η διαφορά μειωνόταν.

Γι' αυτό και διαμαρτυρήθηκαν οι της Λήμνου, θεωρώντας ότι ανακόπηκε ο ρυθμός τους στα τελευταία λεπτά.
Η διαιτητική αξιολόγηση στο ματς Περιστέρι - Ήφαιστος!!! (γιατί διαμαρτύρονται οι φιλοξενούμενοι) Reviewed by THE REFEREES on 12:07 μ.μ. Rating: 5