Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Την "χώθηκαν" σε κριτή οι Γιαννιώτες στο ματς με τη Δόξα!!! (τι έγραψαν οι διαιτητές στο ΦΑ)

Απαράδεκτοι οι άνθρωποι του ΠΑΣ Γιάννενα, οι οποίοι 2.5 λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα με τη Δόξα Λευκάδας...
πέταξαν ένα κουτάκι μπύρας στο παρκέ αλλά και άναψαν έναν πυρσό, δημιουργώντας μια δυσάρεστη ατμόσφαιρα για τους συμμετέχοντες.

Οι Τσιαπλής και Κατωτικίδης ζήτησαν τάχιστα από τους φιλοξενούμενους να ηρεμήσει η κατάσταση, ωστόσο, αυτοί αντέτειναν ότι ένας κριτής από τη γραμματεία πρόσθεσε έναν πόντο στον ηλεκτρονικό πίνακα στους γηπεδούχους.

Μόνο που στο ΦΑ ήταν γραμμένο κανονικά το σκορ, άρα δεν τέθηκε θέμα.

Οι Γιαννιώτες ανέφεραν επίσης, ότι μέλος της γραμματείας ήταν παράγοντας της Δόξας και ζήτησαν να κάνουν ένσταση, κάτι που όμως τους διέφυγε πριν την έναρξη του αγώνα!!!

Γενικά οι φιλοξενούμενοι ήταν ιδιαιτέρως ανήσυχοι, αν και δεν θα έπρεπε. Να σημειώσουμε ότι τα γεγονότα καταγράφηκαν λεπτομερώς από τους ρέφερις.
Την "χώθηκαν" σε κριτή οι Γιαννιώτες στο ματς με τη Δόξα!!! (τι έγραψαν οι διαιτητές στο ΦΑ) Reviewed by THE REFEREES on 10:04 μ.μ. Rating: 5