Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Νέο θέμα αλλοίωσης αποτελέσματος τέθηκε στο ντέρμπι Λάρισα - ΠΑΟΚ!!!

Την ώρα που η ΚΕΔ ...πανηγυρίζει ότι οι διαιτησίες πάνε ...κρέμα ήρθε μια ακόμα αναμέτρηση για να μας αποδείξει ότι εθελοτυφλούν!!! Το σκορ ήταν 87-86 υπέρ του ΠΑΟΚ όταν ο Σμιθ δέχεται φάουλ πάνω στον τρίποντο από τον Γκρίφιν. Εμφανές ήταν το χτύπημα στον αγκώνα του πρώτου στην προσπάθεια να πετύχει τρίποντο και να πάρει διαφορά δύο πόντων.

Σχινάς και Ψαριανός είχαν ορατότητα στη φάση αλλά κανείς από τους δύο δεν προέβη στο αυτονόητο: Να δώσει φάουλ υπέρ της Λάρισας!!! Ο Κώστας Κορομηλάς πάντως, μίλησε για εξαιρετική διαιτησία και δεν αναφέρθηκε στο φάουλ του Σμιθ. Ο Στέλιος Συμεωνίδης, πρόεδρος της ΚΕΔ, τι λέει; Ή μήπως μπαίνει το τοπικιστικό στοιχείο στην υπόθεση;

Δείτε τη φάση (αν χρησιμοποιείτε smartphone επιλέξετε την "έκδοση ιστού", ώστε να δείτε τα videos):

Αιχμηρή δήλωση έκανε ο μεγαλομέτοχος της ΚΑΕ Λάρισας Θοδωρή Ριζούλη για την διαιτησία του αγώνα με τον ΠΑΟΚ.. και τη μη υπόδειξη φάουλ στον Σμίθ στην παράταση

Αναλυτικά όσα δήλωσε στο Onsports:

Σε έναν αγώνα που ο ΕΣΑΚΕ άλλαξε την ημερομηνία του δυο φορές και η ΚΕΔ μια φορά τον διαιτητή ο ΠΑΟΚ κέρδισε χάρη στον μη καταλογισμό καταφανέστατου φάουλ για τρεις βολές πάνω στον Σμιθ στο τελευταίο λεπτό της παράτασης. Δεν μπορώ να ξεχάσω ότι για ανάλογο φάουλ επαναλήφθηκε ένα παιχνίδι του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ πριν λίγο καιρό. Περιμένω την τιμωρία των διαιτητών της αναμέτρησης από τον παρατηρητή του αγώνα.

Δείτε το video: Για ποια φάση διαμαρτύρεται η Λάρισα στο ματς με τον ΠΑΟΚ!!! (υπάρχει αλλοίωση αποτελέσματος...) Reviewed by THE REFEREES on 9:31 π.μ. Rating: 5