Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Τι συνέβη με τη Βέροια και διαμαρτύρεται (για ακόμα μια φορά...)

Διαμαρτύρεται και πάλι ο Φίλιππος Βέροιας. Μετά την εμετική ανακοίνωση και στη συνέχεια την ...κωλοτούμπα λόγω της δικαίωσης των διαιτητών από τα μέλη της ΚΕΔ, επιστρέφει με νέες διαμαρτυρίες. Τι έγινε;

Έγινε μία φάση 2 λεπτά πριν το τέλος του αγώνα και ενώ το σκορ ήταν 59-59. Πέτυχε ένα καλάθι 3 πόντων σε εκείνο το σημείο του αγώνα, το οποίο ήταν πολύ δύσκολη φάση και έμοιαζε περίπου με την φάση που έγινε στο ΚΑΟΔ-Κηφισιά. Στο Live φαίνεται ότι το τρίποντο μετρούσε, μια και η κόρνα των 24΄΄ ακούστηκε αφότου έφυγε η μπάλα από τα χέρια του σουτέρ. Πολύ δύσκολη φάση, αλλά δεν ήταν η τελευταία φάση του αγώνα για να μιλάνε οι της Βέροιας για αλλοίωση αποτελέσματος. Εκείνη τη στιγμή το σκορ ήταν 59-62. Στη συνέχεια οι δύο ομάδες πήγαιναν πόντο - πόντο και το ματς οδηγήθηκε στην παράταση όπου κέρδισε ο ΟΦΗ με 80-82. Δηλαδή γιατί διαμαρτύρονται...
Τι συνέβη με τη Βέροια και διαμαρτύρεται (για ακόμα μια φορά...) Reviewed by THE REFEREES on 2:53 μ.μ. Rating: 5