Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Γιατί διαμαρτύρεται ο Άρης για τη διαιτησία!!! (σε ποια σημεία πούσαραν τον Προμηθέα...)

Δυσαρέσκεια επικρατεί στις τάξεις του Άρη... στο πρώτο ημίχρονο αναφορικά με τη διαιτησία του αγώνα με τον Προμηθέα.

Οι Πατρινοί είχαν σουτάρει 17 βολές σε ένα ημίχρονο έναντι μόλις τεσσάρων του Άρη... Όπως ανέφεραν χαρακτηριστικά, οι διαιτητές σφύριζαν σχεδόν κάθε επαφή φάουλ , με συνέπεια οι γηπεδούχοι να έχουν σημειώσει τους 14 από τους 36 πόντους τους από τη γραμμή!

Οι Πατρινοί είχαν ήδη 12 βολές από το πρώτο δεκάλεπτο, πετυχαίνοντας από τη γραμμή τους μισούς πόντους τους (τους 10 από τους 19). Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να υπάρχει ήδη δυσαρέσκεια για τις διαιτητικές αποφάσεις, τόσο στις τάξεις της ομάδας, όσο και στον κόσμο, που είτε βρίσκεται στο κλειστό Δημήτρης Τόφαλος, είτε παρακολουθεί τον αγώνα τηλεοπτικά (και διαδικτυακά).

Πηγή: pressaris

Γιατί διαμαρτύρεται ο Άρης για τη διαιτησία!!! (σε ποια σημεία πούσαραν τον Προμηθέα...) Reviewed by THE REFEREES on 8:30 π.μ. Rating: 5