Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Διαιτητικά παρασκήνια: Ποιος διαιτητής μπουκάρει στο ημίχρονο στα αποδυτήρια!!!

Η εντολή από την ΚΕΔ είναι σαφής: Κανείς δεν μπαίνει στα αποδυτήρια των διαιτητών πριν και στο ημίχρονο...

>> Πάμε σε άλλη είδηση τώρα. Σε τοπικό αγώνα σε κοσμικό νησί διαιτητής, μετά της συζύγου του, συνέφαγαν και έστειλαν το λογαριασμό στην ένωση!!! Λεπτομέρειες λίαν συνεπώς... 🍭🍭🍭

>> Οι γηπεδούχοι ζήτησαν φάουλ σε μαρκάρισμα στην τελευταία φάση και ο Στέλιος Λειβαδίτης δέχθηκε επίθεση και τραυματίστηκε ενώ νοσηλεύτηκε στο Νοσοκομείο της Κέρκυρας. 💢💢💢

Διαιτητικά παρασκήνια: Ποιος διαιτητής μπουκάρει στο ημίχρονο στα αποδυτήρια!!! Reviewed by THE REFEREES on 5:12 μ.μ. Rating: 5